Lek. med. Agnieszka Madej
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 20 lat zajmuje się terapią otyłości. Wyjątkowe doświadczenie w zakresie obezitologii wyraża się miedzy innymi w jej członkowstwem w Europejskim Towarzystwie Badań nad Otyłością, oraz licznymi wystąpieniami o charakterze eksperckim. Jest specjalistą medycyny rodzinnej oraz balneologii i medycyny fizykalnej. 

Dr med. Maciej Kuśmider
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od roku 2001 pracuje naukowo w Instytucie Farmakologii PAN. Jest farmakologiem, specjalistą w zakresie neuro-psychofarmakologii. Od roku 2008 związany z krakowskim Centrum Leczenia Otyłości. Posiada duże doświadczenie w zakresie żywieniowej i farmakologicznej terapii otyłości.

mgr Violetta Gędłek
Dietetyk. Od dwu dekad zwiazana z krakowskim Centrum Leczenia Otyłości. Specjalizuje się w dietoterapii i poradnictwie żywieniowym, ze szczególnym uwzględnieniem stanów chorobowych takich jak: cukrzyca, insulinooporność, zespół policystycznych jajników, dyslipidemie, dna moczanowa, choroby tarczycy oraz w żywieniu dzieci i kobiet ciężarnych i matek karmiących.

Copyright ©2019 Gabinety Waga Zdrowia sp. z o.o.